Potřebujete s něčím poradit? Zanechte kontakt a my se vám ozveme.
Zadejte telefonní číslo
Zavolejte mi
placeholder
Potřebujete s něčím poradit?
Kontaktujte naši nonstop zákaznickou linku +420 211 151 211
Nebo nám zanechte kontakt a my se vám ozveme
Zadejte telefonní číslo
Zavolejte mi
Často kladené dotazy

Podívejte se, jaké jsou nejčastější otázky našich zákazníků.

Vybírejte z kategorií
Jak poprvé spustit WIA TV?
Pokud máte Smart TV, můžete WIA TV spustit pomocí aplikace SledovaniTV. V opačném případě je nutné zakoupit set-top box. Jednotlivé návody na instalaci a spuštění aplikace naleznete zde.
Co je to WIA TV?
WIA TV je internetová televize (IPTV), která poskytuje mnoho výhod oproti standardní kabelové či satelitní televizi. Nemusíte se vázat smlouvou. Stačí se zaregistrovat a můžete si prohlížet rozsáhlý televizní program přímo ve vaší televizi. Získáte také různé zajímavé informace o vašich oblíbených pořadech. Některé televizní kanály dostanete navíc ve 4K rozlišení.
Mohu WIA TV zakoupit bez internet od WIA?
Ne. Abychom dokázali zaručit kvalitu poskytované služby WIA TV, poskytujeme ji pouze zákazníkům, kteří mají připojení k internetu od WIA s rychlostí 20 Mbit/s a vyšší.
Jakou rychlost internetu potřebuji pro WIA TV?
WIA TV prodáváme s internetem s rychlostí od 20 Mbit/s. Pro kvalitní přenos televizní obrazovky a současné využívání internetu v domácnosti ale doporučujeme rychlost 50 Mbit/s a vyšší.
Jak objednat WIA TV?
WIA TV lze objednat na webových stránkách dsl.wia.cz během objednávky služby WIA DSL nebo skrze telefonní číslo 211 151 211.
Je možné využívat WIA TV i v zahraničí?
Ano. WIA TV je dostupná po celém EU, pokud máte možnost se připojit k internetu.
Callcenter
Nenašli jste odpověď?

Nevíte si rady s rychlostí internetu nebo potřebujete vědět rozdíly v připojení k internetu na doma? Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.

Zadejte telefonní číslo
Zavolejte mi