Tento web používá soubory cookie. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.  Ochrana osobních údajů
Zavřít
Pro objednání volejte NONSTOP 211 151 211
Zařízení ke službě

K internetovému připojení ADSL, VDSL potřebujete modem / router v případě připojení přes optiku nebo bondingu. Bonding propojuje dvě DSL přípojky v jednu službu a zdvojnásobí tak rychlost internetu. Terminátor poskytneme zdarma. Veškerá koncová zařízení, která zakoupíte u nás vám dodáme již přednastavená a stačí je jen zapojit.

Jaká zařízení budu potřebovat pro připojení k internetu?

Dodáme vám kvalitní modem / router, který bude přednastavený dle služby, kterou jste si zvolili. Po zprovoznění služby technikem jen zařízení zapojíte podle přiloženého návodu.

Potřebuji k WIA TV set-top box?

Pokud chcete své oblíbené pořady sledovat jen na počítači, tabletu nebo telefonu, obejdete se bez set-top boxu. Pro večerní posezení je ale pohodlnější televizní obrazovka, která vám programy WIA TV přináší díky set-top boxu. Ten pouze k obrazovce připojíte HDMI kabelem. Další možností je využít smart TV (vybrané modely Samsung, LG, Panasonic a Hisense) nebo Android TV (Sony Bravia, Phillips, Thomson, TLC a další operačním systémem Android TV), kde set-top box nepotřebujete.

Mohu použít vlastní set-top box?

Ano, můžete použít váš stávající set-top box.

Pokud jste na set-top boxu využívali službu Sledovani.tv, je to velmi jednoduché - zařízení stačí jen znovu spárovat s televizním přijímačem (nový párovací kód vám předáme na zákaznické lince 225 372 055).

V případě, že máte set-top box od jiné služby než Sledovani.tv, je potřeba zařízení správně nastavit. U zařízení typu Android TV box stačí stažení aplikace. Je zapotřebí mít Android TV box, klasický Android box nedoporučujeme. Je pro něj k dispozici jen mobilní aplikace a ovládání není tak pohodlné. Dále podporujeme vybrané modely Arris.

Mohu ke službě WIA DSL / Opti použít svůj vlastní modem / router, který jsem nezakoupil u WIA?

Doporučujeme vám zakoupit náš modem / router, který je kompatibilní s naší sítí. Můžete použít i vlastní zařízení, nejlépe takový, který je uvedený v části Zřízení a instalace - Jak nastavit vlastní modem. Pokud se váš modem v seznamu nenachází, nemůžeme garantovat bezchybný provoz služby.

Co obsahuje balíček s modemem / routerem?

Balíček vám bude odeslán přepravní službou ještě před termínem instalace. Balíček bude obsahovat modem / router, nápájecí zdroj, sadu propojovacích kabelů, schéma zapojení k počítači. Zařízení od nás obdržíte již předkonfigurované, připravené pro okamžité použití.